W tym roku nasze jabłonki wyjątkowo obrodziły. Mamy naprawdę dużo jabłek, dlatego też w mojej kuchni od sierpnia bardzo często pojawia się ten owoc w roli głównej. Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy łasuchami, więc dosyć często piekę ciasta. Czasami połowę wypieku przynoszę do pracy, aby umilić czas czymś
