Czerwiec minął mi bardzo szybko, a lipiec podejrzewam, że minie jeszcze szybciej. Zaczęły się wakacje – u nas lipiec będzie miesiącem wyjazdowym. Mamy przerwę w żłobku i zaplanowany urlop. Postaram się jednak pisać regularnie. Póki jednak zmierzymy się z kolejnym miesiącem, zapraszam na podsumowanie minionego, czyli czerwca.

W czerwcu 2021:

podsumowanie czerwca 2021

  • wykończyłam i zrecenzowałam świetny krem rewitalizujący od Hagi. Stosowałam go przede wszystkim na noc. Ma fajny, naturalny skład, nie obciąża skóry i przyjemnie ją nawilża. Chętnie do niego wrócę.
  • dodałam przepis na rewelacyjne i proste w wykonaniu (chociaż dosyć czasochłonne) pyzy z pieczarkami i sosem grzybowym.
  • wspólnie z Krzysiem przetestowaliśmy książeczki z serii „Dobranoc, Trefliki na noc”. Na pierwszy ogień poszły dwie nowości: „Mamy plan na bałagan” oraz „Idę lulu, to papa”, ale mamy na półce jeszcze cztery inne tytuły, które czekają na swój wpis.

podsumowanie czerwca 2021

Czerwiec był dla mnie całkiem dobrym miesiącem pod względem blogowym. TakieToMiłe.pl po majowym dołku odrobiło straty w ruchu, co bardzo mnie cieszy. Niestety za spadki w zeszłym miesiącu odpowiedzialna była pewna wtyczka, ale na szczęście wykryłam intruza i się go pozbyłam. Pomału blog wraca na wcześniejsze tory.

Jeśli chodzi o przyszłość bloga, to prawdopodobnie pojawi się na nim trochę więcej wpisów w tematyce parentingowej. W październiku nasza rodzina się powiększy, więc siłą rzeczy sprawy związane z dziećmi, przygotowania do porodu i ogółem tematy okołorodzicielskie są mi teraz bardzo bliskie. Bez obaw jednak – nie zamierzam rezygnować np. z recenzji kosmetyków i nowinek z rynku :)

 

Leave a Reply