Podsumowanie lipca 2020

W tym miesiącu podsumowanie poprzedniego miesiąca publikuję wyjątkowo późno. Przyznam szczerze – totalnie wyleciało mi to z głowy! Na początku sierpnia byłam na urlopie i właściwie on mnie całkowicie pochłonął. Po prostu spędzałam czas z rodziną :) O podsumowaniu przypomniałam sobie jednak i już się za nie zabieram :)

W lipcu 2020:

Lipiec 2020

Trzecim wpisem w kategorii Beauty jest wpis z zawartością lipcowego I love boxa „Randka w ciemno vol. 6”. Pierwszy raz skusiłam się na zakup boxa kosmetycznego, którego zawartości właściwie w ogóle nie znałam. Z jednej strony jestem zadowolona z produktów, które otrzymałam, ale z drugiej aż 3 z nich mają krótki termin ważności.

W sierpniu również pojawi się wpis o podobnej tematyce, gdyż zamówiłam aż dwa boxy. Pierwszy z nich to Terra Mystica Box z Lost Alchemy, który będzie zawierał aż 6 naturalnych produktów (w tym 4 pełnowymiarowe), a drugi to I love box Premium, który powiększyłam o krem „Be the Sky Girl”. Obu spodziewać się w ostatnim tygodniu sierpnia. Wtedy więc też opublikuję wpisy ujawniające ich zawartość :)

Lipiec

A teraz zabieram się za robotę. Muszę odrobić to urlopowe lenistwo :)

Leave a Reply