Luty 2020 - podsumowanie

Mimo, że wcześniej tego nie robiłam, teraz postanowiłam zrobić blogowe podsumowanie minionego miesiąca, czyli lutego 2020. Był to dla mnie miesiąc dosyć wyjątkowy. Po pierwsze ze względu na to, że w lutym minął rok od powstania bloga TakieToMiłe.pl, a po drugie udało mi się pisać naprawdę regularnie, co niestety nie zawsze było zasadą w przypadku mojego blogowania (ups… ;))

Przechodząc do sedna… :)

W lutym 2020:

  • obejrzałam w kinie 3 filmy, do których napisałam recenzje – „Małe kobietki” w reżyserii Grety Gerwng, „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs (a może Blanki Lipińskiej jednak? ;) ) oraz „Ptaki Nocy, czyli fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn” w reżyserii Cathy Yan. Zwróćcie uwagę, że wszystkie te filmy wyreżyserowały kobiety <3
  • wzięłam udział w rewelacyjnym wydarzeniu, jakim były „Mity nordyckie i opowieści o Wikingach” w wykonaniu Szymona Góralczyka i Barta Pałygi. Bardzo ciekawe doświadczenie i każdemu polecam wybranie się na takie bajanie na żywo – tylko głos bajarza i instrumenty w tle. Miła odmiana dla patrzenia się w telewizor :)
  • podzieliłam się z Wami moimi 6 sposobami na relaks, które znacznie pomagają mi w odprężeniu i zmniejszeniu stresu
  • razem z synkiem przetestowaliśmy dwie loteryjki Czuczulotto „Zwierzęta” i „Na zakupy”, które nadają się dla dzieci już od dwóch lat.
  • szykując się na piąty sezon „Outlandera”, sięgnęłam po książkę „Kuchnia Obcej”, czyli zbiór przepisów inspirowanych sagą „Obca” Diany Gabaldon. To było bardzo pyszne doświadczenie i odrobinę sentymentalne. Miło było sobie przypomnieć bohaterów i wydarzenia z sagi, którą tak pokochałam.
  • wyjątkowo zamieściłam tylko jeden przepis kulinarny. Zazwyczaj liczba przepisów w miesiącu jest większa. Tym razem jednak stało się inaczej. Tym wyjątkowym daniem, które opisałam jest makaron z kurczakiem i brokułem w sosie śmietanowym. Jeśli nie próbowaliśmy, polecam – palce lizać :)

Luty 2020 - podsumowanie

Jeśli chodzi wpisy, które się ukazały w lutym to to wszystko – pełne 8 tekstów od serca :) Cieszę się, że udało mi się, w tym miesiącu wziąć udział w tylu kulturalnych wydarzeniach, co miało swoje odzwierciedlenie także na moim blogu. Założenie TakieToMiłe.pl takie właśnie było – aby pisać o kulturze, czyli tym, co mnie bardzo interesuje, oraz, o tematach związanych z byciem mamą, bo bycie mamą to jedna z najpiękniejszych rzeczy, jakie mi się w życiu przydarzyły.

Bardzo cieszy mnie również to, że przybywa Czytelników. Wiadomo – samo pisanie sprawia dużo przyjemności i pozwala na odstresowanie, ale miło jest, kiedy to o czym piszesz trafia do innych ludzi. W lutym, mimo, że był krótszy od stycznia udało mi się utrzymać liczbę Czytelników.  W marcu mam nadzieję, że będzie ich więcej :) Zwiększyła się za to liczba komentarzy pod wpisami – dziękuję Wam bardzo, że ze mną dyskutujecie, że Wam się chce wystukać w klawiaturę laptopa lub smartfona tych parę słów. To bardzo dla mnie ważne! <3

Ponieważ w lutym minął rok od powstania TakieToMiłe.pl szykuję podsumowanie mojego blogowego roku. We wpisie, który na dniach się ukaże podsumuję w miarę jak najdokładniej, jak blog się zmienił przez te 12 miesięcy, co stanowiło dla mnie wyzwanie, a co przychodziło z łatwością oraz jakie mam plany na kolejny rok.

 

Leave a Reply