Cześć! Nazywam się Magda i stworzyłam tego bloga z potrzeby podzielenia się swoimi przemyśleniami na temat otaczającego mnie świata. Chciałam mieć miejsce, w którym będę mogła po prostu pisać. Jak się okazało takiego miejsca brakowało nie tylko mnie, ale też mojej siostrze, która chętnie dołączyła do mojego blogowego świata.

I oto jest – nasze miejsce zwane takietomile.pl, na którym chcemy dzielić się z innymi tym, co kochamy, co nas inspiruje, co nas ciekawi i daje napęd do życia.

Poznaj nas bliżej!

Magda – mama Krzysia i Zuzi, żona Darka, kociara, kawoszka, geek-girl.

Na blogu chcę się Wami dzielić swoimi doświadczeniami w byciu mamą, pisać, o tym, co mnie cieszy w związku z nim, co zaskakuje, co fascynuje, a co chwilami przeraża. Znajdą się tu również praktyczne porady, a także zestawienia tego, co przydało mi się w pierwszych miesiącach życia mojego synka oraz tego, z czego korzystamy obecnie (zabawki, książeczki i różnego rodzaju gadżety).

Lubię prostą, szybką, domową kuchnię, więc od czasu do czasu będą się tu także pojawiać przepisy na smaczne, sprawdzone dania. Poza tym chętnie piszę o tym, co mnie kręci – o książkach (uwielbiam fantasy i postapo), serialach (namiętnie oglądam produkcje Netflixa i Outlandera), o grach (zarówno planszowych, jak i na ps4). Uwielbiam słuchać indie rocka i śpiewam prowadząc samochód ;) Mam pracę marzeń, gdyż zajmuję się promocją książek.

 

 

 

Joanna – poszukiwaczka szczęścia, namiętna obserwatorka życia społecznego, podróżniczka i badaczka motywów zachowań ludzkich. Uwielbiam poznawać nowości, uczyć się nowych umiejętności, doświadczać i smakować życia. Interesuje mnie świat różnych kultur, dlatego sporo podróżuję i z każdej podróży przywożę kartkę z refleksją, którą chętnie dzielę się z innymi osobami. Jestem również zwolenniczką życia blisko własnych wartości i swojego ja. Chętnie przyglądam się własnemu wnętrzu, naturze emocji, instynktów i potrzeb, praktykuję życie w zgodzie z własną ścieżką serca. Wychodzę z założenia, że życie powinno być przyjemne dlatego w wirze wielu zadań i ról życiowych które pełnię, równie ważną rolę odgrywa dla mnie czas odpoczynku, dobrego snu, relaksu, zdrowego jedzenia i wyciszenia.  
Chętnie podzielę się z Wami tym co może dawać siłę i energią do życia czyli o pomysłach na aktywne i zdrowe spędzanie czasu,  sposobach na relaks i odpoczynek po aktywnym dniu i o tym jak zregenerować siły smacznym i zdrowym jedzonkiem. Nie zabraknie również nowinek z dziedziny psychologii i rozwoju osobistego, bo ta dziedzina jest mi szczególnie bliska.

Jeśli chcesz nas bliżej poznać, nie krępuj się – pisz :)