Tym razem moje blogowe podsumowanie będzie trochę inne. Było mnie ostatnio tutaj o wiele mniej i dlatego też zdecydowałam się za zrobienie jednego podsumowania za dwa miesiące – październik i listopad.

W październiku i listopadzie:

Jak widać w ciągu ostatnich dwóch miesięcy tych wpisów nie ukazało się zbyt wiele. Stało się tak, gdyż moją głowę zajmowało coś zupełnie innego – opieka nad małą istotką, moją córeczką Zuzią, która przyszła na świat równiutko w terminie – 16 października 2021.

Zuzieńka

Myślę, że nie muszę więcej tłumaczyć, dlaczego moja obecność na blogu była ostatnimi czasy mniejsza :) Będę się jednak starała pojawiać ponownie częściej. Mam parę fajnych kosmetyków do opisania i kilka seriali do omówienia. Czekam też na kalendarz adwentowy z Lost Alchemy i na pewno opublikuję tutaj, na TakieToMile.pl, jego zawartość. Mam nadzieję, że uda mi się dobrze zorganizować i pisać częściej :)

 

 

 

4 thoughts on “Październik i listopad 2021 – podsumowanie”

  1. Serdecznie Ci gratuluję córeczki! Życzę Wam dużo zdrówka i Bardzo spodobał mi się Twój blog. Wiele tematów jest godnych mojej uwagi. Mnie spotkasz w kuchni, na łące z aparatem, w ulubionej drogerii i z książką w fotelu. Zapraszam w wolnym czasie :)

    1. Dziękuję bardzo :) Miło mi, że mój blog przypadł Ci do gustu. Zapraszam do odwiedzania jak najczęściej :)

  2. Gratuluje córeczki :-) Dużo zdrówka dla Ciebie i kruszynki, nieobecność usprawiedliwiona ;-) Czekam w takim razie z niecierpliwością na nowe wpisy i trzymaj się ciepło :-) Pozdrawiam

Leave a Reply