Podsumowanie styczeń

Pierwszy miesiąc tak długo oczekiwanego 2021 roku już za nami. Jaki był styczeń? Na takietomile.pl dosyć intensywny, mimo, że zdecydowanie nie było to rekordowe 31 dni pod względem liczby dodanych wpisów. Zanotowałam jednak największy w historii bloga ruch! Bardzo, bardzo mnie to cieszy i motywuje do dalszej pracy :) Przejdźmy więc do tego, co się w styczniu na blogu zadziało.

W styczniu 2021:

  • napisałam łącznie 6 wpisów
  • miesiąc zaczęłam od recenzji serialu „Gambit Królowej”, który udało mi się obejrzeć w przerwie między Świętami, a Nowym Rokiem. To naprawdę ciekawe, w jak interesujący sposób twórcom udało się uchwycić ten z pozoru nudny sport, jakim są szachy. Naprawdę warto obejrzeć.

Styczeń 2021 podsumowanie

Styczeń podsumowanie

Mimo, że oczywiście jak co miesiąc chciałabym, żeby tych wpisów ukazało się więcej, to niestety nie zawsze mam jak pisać. W styczniu skupiliśmy się na przygotowaniu pokoju dla Krzysia. Z tego powodu mam wrażenie, że prawie cały miesiąc po pracy wyłącznie sprzątałam :P Pokój wyszedł jednak bardzo fajnie, a jego nowy właściciel jest bardzo zadowolony z własnego kąta. Czekamy jeszcze na zamówione łóżko. Jak już wszystko będzie gotowe, być może wrzucę na bloga kilka zdjęć i moich refleksji przy aranżowaniu takiego wnętrza :)

Podsumowanie stycznia 2021

Jak już wspominałam na samym początku, takietomile.pl w styczniu zaliczyło rekordową liczbę użytkowników :) Jestem niesamowicie szczęśliwa i dumna. Wynik, który uzyskałam jest jeszcze 3 razy większy niż ten, który planowałam w zeszłorocznym podsumowaniu prowadzenia bloga.  Bardzo mnie to cieszy i dodaje skrzydeł. To super, że mnie odwiedzacie i czytacie moje posty. Dziękuję!

Zakasam teraz rękawy i zabieram się do pracy nad blogiem w lutym. Czy uda mi się pobić styczniowy rekord? :) Trzymajcie kciuki!

 

Leave a Reply