Komentarze do: „Gra o tron” 3. odcinek 8. sezonu – moje wrażenia z bitwy o Winterfell https://takietomile.pl/gra-o-tron-3-odcinek-8-sezonu-moje-wrazenia-z-bitwy-o-winterfell/ parenting - beauty - kultura - lifestyle - kulinaria Thu, 25 Jul 2019 11:34:43 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.0.2 Autor: Magda https://takietomile.pl/gra-o-tron-3-odcinek-8-sezonu-moje-wrazenia-z-bitwy-o-winterfell/#comment-322 Mon, 17 Jun 2019 12:02:31 +0000 https://takietomile.pl/?p=1058#comment-322 W odpowiedzi do marcin.

Cieszę się, że Ty nie miałeś problemu. U mnie niestety wystąpił, o czym napisałam ;)
Wyraziłam swoją opinię, co mi nie zagrało, a co mi się podobało. Dzięki, że wyraziłeś swoją. Pozdrawiam :)

]]>
Autor: marcin https://takietomile.pl/gra-o-tron-3-odcinek-8-sezonu-moje-wrazenia-z-bitwy-o-winterfell/#comment-314 Mon, 17 Jun 2019 12:02:21 +0000 https://takietomile.pl/?p=1058#comment-314 To powinno byc tamto powinno byc, denerys powinna tak a nie inaczej.
Czy autorka artykulu nie rozumie ze podczas bitwy towarzyszą dosc „wygorowane” emocje i czlowiek nie mysli jak powinien, na tym polega walka podczas wysokiej adrenaliny.Gdyby wszystko bylo jak sobie widz zazyczy, wtedy kino nie mialo by mniejszego sensu. Niema co debatowac jaki wszystko powinno miec przebieg, odcinek trzeci nakrecony mistrzowsko ! kunszt tego rodzaju kina. – co do ciemnych scen, ja nie mialem problemu, a posiadam telewizor HDR bez 4K. Dzieki,

]]>
Autor: Monika WB https://takietomile.pl/gra-o-tron-3-odcinek-8-sezonu-moje-wrazenia-z-bitwy-o-winterfell/#comment-315 Mon, 17 Jun 2019 12:02:21 +0000 https://takietomile.pl/?p=1058#comment-315 Ja bardzo się zawiodłam na tym odcinku. Zdecydowanie spodziewałam się czegoś więcej niż masy ciemnych, niezrozumiałych ujęć.

]]>
Autor: Magda https://takietomile.pl/gra-o-tron-3-odcinek-8-sezonu-moje-wrazenia-z-bitwy-o-winterfell/#comment-317 Mon, 17 Jun 2019 12:02:21 +0000 https://takietomile.pl/?p=1058#comment-317 W odpowiedzi do Monika WB.

Ja też! Pierwszy raz jestem tak rozczarowana odcinkiem „Gry o Tron”. Teraz jak jeszcze sobie przescrollowałam wpis, to mimo, że starałam się wybrać jak najlepsze ujęcia, to na screenach nic nie widać :/ A tłumaczenia twórców serialu odnośnie tej ciemności są po prostu słabe.

]]>