Cieszę się, że Ty nie miałeś problemu. U mnie niestety wystąpił, o czym napisałam ;)
Wyraziłam swoją opinię, co mi nie zagrało, a co mi się podobało. Dzięki, że wyraziłeś swoją. Pozdrawiam :)
Ja też! Pierwszy raz jestem tak rozczarowana odcinkiem „Gry o Tron”. Teraz jak jeszcze sobie przescrollowałam wpis, to mimo, że starałam się wybrać jak najlepsze ujęcia, to na screenach nic nie widać :/ A tłumaczenia twórców serialu odnośnie tej ciemności są po prostu słabe.
]]>