Holika używałam. Był ok, ale nie powalił mnie z nóg :) Wiem, że wiele osób go lubi. O Revoxie słyszałam sporo dobrego. Pewnie i na mnie przyjdzie kolej z testami :)
]]>Tak, to prawda. Warto stosować kremy z filtrem. Ja ze swojej strony zachęcam do wypróbowania któregoś z tych z wpisu. Mój faworyt to Frudia :)
]]>